Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum

Info om sträckan

487 km
Avstånd

Vädret just nu

☁️
+4°C
Brutna moln

Flygplatser

KRP
3km

Vädret i Karup

Väderförutsägelse för Karup de kommande 16 dagarna:
Fri, 02 December
+4°C
☁️
Brutna moln
6 m/s
82 %
Sat, 03 December
+2°C
☁️
Brutna moln
6 m/s
75 %
Sun, 04 December
+2°C
☁️
Brutna moln
6 m/s
85 %
Mon, 05 December
+2°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
76 %
Tue, 06 December
+3°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
82 %
Wed, 07 December
+1°C
☁️
Brutna moln
2 m/s
78 %
Thu, 08 December
0°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
83 %
Fri, 09 December
+1°C
❄️
Snö
6 m/s
100 %
Sat, 10 December
-1°C
❄️
Snö
4 m/s
84 %
Sun, 11 December
0°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
82 %
Mon, 12 December
-1°C
☁️
Brutna moln
3 m/s
89 %
Tue, 13 December
-3°C
⛅️
Enstaka moln
5 m/s
89 %
Wed, 14 December
0°C
❄️
Snö
10 m/s
92 %
Thu, 15 December
-1°C
☁️
Brutna moln
6 m/s
79 %
Fri, 16 December
-3°C
⛅️
Enstaka moln
3 m/s
88 %
Sat, 17 December
+1°C
❄️
Snö
3 m/s
90 %

Flygplatser i Karup och Örebro

Karup har 1 flygplats och Örebro har 1 flygplats.

KRP
ORB
Midtjyllands Lufthavn (KRP) - 3 km

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.