Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum

Info om sträckan

8334 km
Avstånd

Vädret just nu

❄️
-2°C
Snö

Flygplatser

ABI
6km

Vädret i Abilene

Väderförutsägelse för Abilene de kommande 15 dagarna:
Wed, 01 February
-2°C
❄️
Snö
3 m/s
80 %
Thu, 02 February
+6°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
85 %
Fri, 03 February
+8°C
☀️
Klart
4 m/s
48 %
Sat, 04 February
+12°C
☁️
Brutna moln
10 m/s
45 %
Sun, 05 February
+15°C
☀️
Klart
8 m/s
43 %
Mon, 06 February
+20°C
☁️
Spridda moln
11 m/s
50 %
Tue, 07 February
+15°C
☁️
Brutna moln
8 m/s
36 %
Wed, 08 February
+7°C
🌦
Regn
9 m/s
94 %
Thu, 09 February
+14°C
🌦
Regn
8 m/s
73 %
Fri, 10 February
+10°C
🌦
Regn
10 m/s
55 %
Sat, 11 February
+6°C
☀️
Klart
9 m/s
39 %
Sun, 12 February
+4°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
42 %
Mon, 13 February
+7°C
☁️
Spridda moln
9 m/s
71 %
Tue, 14 February
+12°C
☀️
Klart
6 m/s
35 %
Wed, 15 February
+14°C
🌦
Regn
11 m/s
63 %

Flygplatser i Abilene och Stockholm

Abilene har 1 flygplats och Stockholm har 4 flygplatser.

ABI
NYO
ARN
VST
BMA
Abilene Regional Airport (ABI) - 6 km
https://null/

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.