Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum

Info om sträckan

6577 km
Avstånd

Vädret just nu

❄️
-2°C
Snö

Flygplatser

ANC
7km

När du bör resa

Feb
Billigaste månaden
Aug
Mest populära månaden

Vädret i Anchorage

Väderförutsägelse för Anchorage de kommande 15 dagarna:
Wed, 01 February
-2°C
❄️
Snö
1 m/s
97 %
Thu, 02 February
-2°C
❄️
Snö
2 m/s
95 %
Fri, 03 February
-4°C
❄️
Snö
2 m/s
95 %
Sat, 04 February
-7°C
❄️
Snö
2 m/s
92 %
Sun, 05 February
-8°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
91 %
Mon, 06 February
-7°C
❄️
Snö
6 m/s
91 %
Tue, 07 February
-5°C
❄️
Snö
4 m/s
90 %
Wed, 08 February
-5°C
❄️
Snö
4 m/s
93 %
Thu, 09 February
-5°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
89 %
Fri, 10 February
-5°C
☁️
Brutna moln
2 m/s
95 %
Sat, 11 February
-5°C
☁️
Brutna moln
2 m/s
93 %
Sun, 12 February
-2°C
❄️
Snö
2 m/s
97 %
Mon, 13 February
-11°C
☁️
Brutna moln
2 m/s
95 %
Tue, 14 February
-11°C
☁️
Brutna moln
3 m/s
90 %
Wed, 15 February
-11°C
☁️
Brutna moln
2 m/s
92 %

Flygplatser i Anchorage och Stockholm

Anchorage har 1 flygplats och Stockholm har 4 flygplatser.

ANC
NYO
ARN
VST
BMA
Ted Stevens Anchorage Intl. flygplats (ANC) - 7 km
https://null/

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.