Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum

Info om sträckan

3106 km
Avstånd

Flygpriser

2.155 kr – 2.608 kr
Prisintervall (Tur och retur)

Vädret just nu

🌦
+10°C
Regn

Flygplatser

OUD
12km

När du bör resa

Jan
Billigaste månaden
Jul
Mest populära månaden

Vädret i Oujda

Väderförutsägelse för Oujda de kommande 16 dagarna:
Fri, 02 December
+10°C
🌦
Regn
3 m/s
81 %
Sat, 03 December
+14°C
☀️
Klart
4 m/s
52 %
Sun, 04 December
+19°C
☀️
Klart
4 m/s
32 %
Mon, 05 December
+19°C
🌦
Regn
7 m/s
38 %
Tue, 06 December
+18°C
🌦
Regn
9 m/s
48 %
Wed, 07 December
+18°C
☁️
Brutna moln
6 m/s
48 %
Thu, 08 December
+17°C
☁️
Brutna moln
5 m/s
47 %
Fri, 09 December
+15°C
🌦
Regn
6 m/s
59 %
Sat, 10 December
+15°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
56 %
Sun, 11 December
+14°C
🌦
Regn
2 m/s
64 %
Mon, 12 December
+13°C
🌦
Regn
2 m/s
84 %
Tue, 13 December
+17°C
☁️
Brutna moln
2 m/s
63 %
Wed, 14 December
+21°C
☁️
Brutna moln
3 m/s
47 %
Thu, 15 December
+22°C
☁️
Brutna moln
9 m/s
44 %
Fri, 16 December
+17°C
🌦
Regn
3 m/s
75 %
Sat, 17 December
+19°C
☁️
Spridda moln
3 m/s
59 %

Hur mycket kostar Oujda?

Oujda priser jämfört med Stockholm:

Oujda är i genomsnitt 65% billigare än Stockholm. Den största skillnaden är Köpa bostad (-90%) och Löner (-89%). Den minsta skillnaden är Samhällsservice (-28%) och Sport (-47%).

Några prisexempel (mot Stockholm):

🛒
Mat
-72.05%
-
🍔
Måltid, billig restaurang
43 kr mot 181 kr
🍽
Middag för 2 personer, mellanprisrestaurang, tre rätter
244 kr mot 1.207 kr
🍟
McMeal på McDonalds
72 kr mot 121 kr
Cappuccino (standard)
18 kr mot 62 kr
🥤
Coca Cola/Pepsi Cola (33 cl flaska)
7 kr mot 35 kr
🚰
Vatten (33 cl flaska)
4 kr mot 30 kr
🥛
Mjölk (standard), (1 liter)
10 kr mot 17 kr
🍞
Limpa nybakat ljust bröd (500 g)
5 kr mot 35 kr
🥚
Ägg (standard) (12)
17 kr mot 48 kr
🧀
Lokalproducerad ost (1 kg)
148 kr mot 129 kr
🍗
Kycklingfilé (1 kg)
36 kr mot 152 kr
🍌
Bananer (1 kg)
18 kr mot 35 kr
🍷
Flaska vin (mellanpris)
172 kr mot 149 kr
🍺
Inhemskt öl (0,5 liter)
39 kr mot 25 kr
🚍
Transport
-55.08%
+
💧
Samhällsservice
-28.28%
+
Sport
-47.35%
+
👪
Barnomsorg
-61.64%
+
👗
Kläder
-57.91%
+
🛋
Hyra bostad
-87.25%
+
🏠
Köpa bostad
-90.00%
+
💵
Löner
-88.82%
+

Flygplatser i Oujda och Stockholm

Oujda har 1 flygplats och Stockholm har 4 flygplatser.

OUD
NYO
ARN
VST
BMA
Angads flygplats (OUD) - 12 km

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.