Dina resor
Organisera enkelt dina flighter med hjälp av flikar
Stockholm
–
São Vicente
När som
Duplicera
+ Ny flik
background

Smartare reseplanering

Väder i São Vicente

Ta reda på hur vädret är i São Vicente idag och om det är en bra idé att resa snart (baserat på en 16 dagars prognos).
Ta reda på flygpriser till São Vicente på Avionero:
Datum, flexibilitet, antal dagar

Väder i São Vicente idag

OK väder
Hett
☁️
Moln
Temperatur, vind och luftfuktighet just nu:
☁️
+31°C
Temperatur nu
+26°C
Min.
+31°C
Max.
10 m/s
Vind nu
0 m/s
Min.
15 m/s
Max.
81%
Luftfuktigheten nu
64%
Min.
100%
Max.

Väderprognos för São Vicente de kommande 16 dagarna:

Väderprognos för São Vicente:
fre, 23 oktober
☁️
+31°C
Brutna moln
10 m/s
81 %
lör, 24 oktober
☁️
+28°C
Brutna moln
11 m/s
74 %
sön, 25 oktober
☁️
+29°C
Brutna moln
11 m/s
72 %
mån, 26 oktober
☁️
+29°C
Brutna moln
10 m/s
71 %
tis, 27 oktober
☁️
+29°C
Brutna moln
10 m/s
63 %
ons, 28 oktober
☁️
+29°C
Spridda moln
9 m/s
59 %
tor, 29 oktober
☁️
+27°C
Brutna moln
8 m/s
75 %
fre, 30 oktober
☁️
+26°C
Brutna moln
8 m/s
79 %
lör, 31 oktober
☁️
+27°C
Brutna moln
8 m/s
77 %
sön, 01 november
☁️
+26°C
Spridda moln
9 m/s
78 %
mån, 02 november
☀️
+26°C
Klart
8 m/s
75 %
tis, 03 november
☀️
+26°C
Klart
9 m/s
75 %
ons, 04 november
⛅️
+26°C
Enstaka moln
8 m/s
76 %
tor, 05 november
☁️
+25°C
Spridda moln
8 m/s
76 %
fre, 06 november
☁️
+25°C
Brutna moln
6 m/s
71 %

Vädret per månad i São Vicente

Väder per månad. Klicka på en månad för att se fullständig väderinformation.
Den genomsnittliga temperaturen över hela året är +23°C, med den lägsta temperaturen +21°C i februari and högsta i september med +26°C.

Väder i São Vicente olika månader