Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum

Info om sträckan

2870 km
Avstånd

Vädret just nu

☀️
+12°C
Klart

Flygplatser

BSK
5km

Vädret i Biskra

Väderförutsägelse för Biskra de kommande 16 dagarna:
Sat, 28 January
+12°C
☀️
Klart
3 m/s
39 %
Sun, 29 January
+12°C
⛅️
Enstaka moln
4 m/s
39 %
Mon, 30 January
+13°C
☀️
Klart
3 m/s
39 %
Tue, 31 January
+15°C
☀️
Klart
5 m/s
32 %
Wed, 01 February
+14°C
☀️
Klart
5 m/s
34 %
Thu, 02 February
+14°C
☀️
Klart
3 m/s
29 %
Fri, 03 February
+15°C
☀️
Klart
2 m/s
27 %
Sat, 04 February
+16°C
☀️
Klart
3 m/s
29 %
Sun, 05 February
+15°C
☀️
Klart
3 m/s
39 %
Mon, 06 February
+11°C
☀️
Klart
3 m/s
35 %
Tue, 07 February
+13°C
☀️
Klart
3 m/s
27 %
Wed, 08 February
+15°C
☀️
Klart
3 m/s
22 %
Thu, 09 February
+15°C
☀️
Klart
2 m/s
27 %
Fri, 10 February
+17°C
☀️
Klart
2 m/s
30 %
Sat, 11 February
+17°C
⛅️
Enstaka moln
4 m/s
31 %
Sun, 12 February
+12°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
47 %

Hur mycket kostar Biskra?

Biskra priser jämfört med Stockholm:

Biskra är i genomsnitt 73% billigare än Stockholm. Den största skillnaden är Löner (-94%) och Hyra bostad (-92%). Den minsta skillnaden är Samhällsservice (-8%) och Kläder (-64%).

Några prisexempel (mot Stockholm):

🛒
Mat
-88.12%
-
🍔
Måltid, billig restaurang
22 kr mot 187 kr
🍽
Middag för 2 personer, mellanprisrestaurang, tre rätter
116 kr mot 1.245 kr
🍟
McMeal på McDonalds
20 kr mot 125 kr
Cappuccino (standard)
7 kr mot 64 kr
🥤
Coca Cola/Pepsi Cola (33 cl flaska)
6 kr mot 36 kr
🚰
Vatten (33 cl flaska)
2 kr mot 31 kr
🥛
Mjölk (standard), (1 liter)
9 kr mot 18 kr
🍞
Limpa nybakat ljust bröd (500 g)
1 kr mot 36 kr
🥚
Ägg (standard) (12)
13 kr mot 49 kr
🧀
Lokalproducerad ost (1 kg)
97 kr mot 133 kr
🍗
Kycklingfilé (1 kg)
33 kr mot 157 kr
🍌
Bananer (1 kg)
27 kr mot 36 kr
🍷
Flaska vin (mellanpris)
49 kr mot 154 kr
🍺
Inhemskt öl (0,5 liter)
22 kr mot 26 kr
🚍
Transport
-67.09%
+
💧
Samhällsservice
-8.00%
+
Sport
-82.63%
+
👪
Barnomsorg
-90.52%
+
👗
Kläder
-64.15%
+
🛋
Hyra bostad
-92.05%
+
💵
Löner
-93.64%
+

Flygplatser i Biskra och Stockholm

Biskra har 1 flygplats och Stockholm har 4 flygplatser.

BSK
NYO
ARN
VST
BMA
Mohamed Khider Airport (BSK) - 5 km
https://null/

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.