Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum
Flyg från Buenos Aires till Tetouan

Info om sträckan

9556 km
Avstånd

Vädret just nu

🌦
+15°C
Regn

Flygplatser

TTU
4km

Vädret i Tetouan

Väderförutsägelse för Tetouan de kommande 16 dagarna:
Fri, 02 December
+15°C
🌦
Regn
4 m/s
71 %
Sat, 03 December
+17°C
☀️
Klart
3 m/s
55 %
Sun, 04 December
+18°C
🌦
Regn
4 m/s
65 %
Mon, 05 December
+17°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
77 %
Tue, 06 December
+17°C
🌦
Regn
6 m/s
68 %
Wed, 07 December
+17°C
🌦
Regn
7 m/s
72 %
Thu, 08 December
+16°C
🌦
Regn
5 m/s
60 %
Fri, 09 December
+15°C
🌦
Regn
4 m/s
68 %
Sat, 10 December
+16°C
☁️
Brutna moln
3 m/s
57 %
Sun, 11 December
+14°C
🌦
Regn
5 m/s
96 %
Mon, 12 December
+15°C
🌦
Regn
6 m/s
96 %
Tue, 13 December
+18°C
🌦
Regn
5 m/s
83 %
Wed, 14 December
+22°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
65 %
Thu, 15 December
+19°C
🌦
Regn
6 m/s
75 %
Fri, 16 December
+19°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
62 %
Sat, 17 December
+18°C
☁️
Spridda moln
4 m/s
68 %

Hur mycket kostar Tetouan?

Tetouan priser jämfört med Buenos Aires:

Tetouan är i genomsnitt 26% billigare än Buenos Aires. Den största skillnaden är Köpa bostad (-58%) och Hyra bostad (-49%). Den minsta skillnaden är Löner (+1%) och Transport (-1%).

Några prisexempel (mot Buenos Aires):

🛒
Mat
-47.54%
-
🍔
Måltid, billig restaurang
21 kr mot 94 kr
🍽
Middag för 2 personer, mellanprisrestaurang, tre rätter
194 kr mot 417 kr
🍟
McMeal på McDonalds
72 kr mot 88 kr
Cappuccino (standard)
18 kr mot 22 kr
🥤
Coca Cola/Pepsi Cola (33 cl flaska)
7 kr mot 16 kr
🚰
Vatten (33 cl flaska)
4 kr mot 11 kr
🥛
Mjölk (standard), (1 liter)
10 kr mot 10 kr
🍞
Limpa nybakat ljust bröd (500 g)
9 kr mot 17 kr
🥚
Ägg (standard) (12)
17 kr mot 18 kr
🧀
Lokalproducerad ost (1 kg)
83 kr mot 74 kr
🍗
Kycklingfilé (1 kg)
68 kr mot 49 kr
🍌
Bananer (1 kg)
15 kr mot 16 kr
🍷
Flaska vin (mellanpris)
216 kr mot 42 kr
🍺
Inhemskt öl (0,5 liter)
32 kr mot 17 kr
🚍
Transport
-0.60%
+
💧
Samhällsservice
+3.06%
+
Sport
+10.52%
+
👪
Barnomsorg
-42.41%
+
👗
Kläder
-46.51%
+
🛋
Hyra bostad
-48.93%
+
🏠
Köpa bostad
-58.11%
+
💵
Löner
+0.58%
+

Flygplatser i Tetouan och Buenos Aires

Tetouan har 1 flygplats och Buenos Aires har 2 flygplatser.

TTU
AEP
EZE
Sania Ramel Airport (TTU) - 4 km

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.