Gör din reseplanering enklare
1 Vuxen, Ekonomiklass
Välj datum

Info om sträckan

2055 km
Avstånd

Vädret just nu

🌦
+15°C
Regn

Flygplatser

MAH
13km

När du bör resa

Dec
Billigaste månaden
Jul
Mest populära månaden

Vädret i Menorca

Väderförutsägelse för Menorca de kommande 16 dagarna:
Fri, 02 December
+15°C
🌦
Regn
5 m/s
64 %
Sat, 03 December
+14°C
🌦
Regn
5 m/s
70 %
Sun, 04 December
+16°C
🌦
Regn
6 m/s
63 %
Mon, 05 December
+17°C
🌦
Regn
4 m/s
63 %
Tue, 06 December
+18°C
☁️
Brutna moln
7 m/s
71 %
Wed, 07 December
+18°C
🌦
Regn
7 m/s
73 %
Thu, 08 December
+16°C
🌦
Regn
8 m/s
69 %
Fri, 09 December
+14°C
☁️
Brutna moln
7 m/s
57 %
Sat, 10 December
+14°C
🌦
Regn
7 m/s
60 %
Sun, 11 December
+12°C
🌦
Regn
6 m/s
53 %
Mon, 12 December
+13°C
☁️
Brutna moln
4 m/s
54 %
Tue, 13 December
+15°C
☁️
Brutna moln
7 m/s
67 %
Wed, 14 December
+18°C
☁️
Brutna moln
8 m/s
78 %
Thu, 15 December
+21°C
☁️
Brutna moln
12 m/s
62 %
Fri, 16 December
+16°C
☀️
Klart
13 m/s
62 %
Sat, 17 December
+16°C
☀️
Klart
4 m/s
67 %

Flygplatser i Menorca och Göteborg

Menorca har 1 flygplats och Göteborg har 1 flygplats.

MAH
GOT
Menorcas flygplats (MAH) - 13 km

Kontinenter

Eller om du är väldigt flexibel - sök de billigaste biljetterna till en hel kontinent istället.